completely new high quality www.tbfreewheelers.com chronograph is going to be produced just like a limited edition. completely new high quality pt.watchesbuy.to chronograph is going to be produced just like a limited edition. swiss youngsexdoll.com online in high quality. swiss wholesale cheap jimmy choo. yvessaintlaurent.to replica yves saint laurent wonderful to make sure that wonderful water-proof ability. high quality https://www.manoloblahnikreplica.ru/ on line. Masáže
+420 773 074 737 info@harmonie-centrum.cz

Masáže

Masáž představuje dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života, plného stresu s nedostatkem pohybu nebo jednostranným zatěžováním organizmu (sezení u počítače, za volantem atp.).

Tento způsob života je často příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity, nespavosti.

Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží bez dalšího zatěžování organizmu různými léky proti bolestem, které pouze na chvilku utlumí bolest, ale neřeší její původ.

Masáž působí příznivě i na nervovou soustavu, proto se po masáži cítíme svěže, zbaveni stresu a napětí, jsme uvolněni.

Dlouhodobou a hlavně pravidelnou masáží pozitivně ovlivníme celkový stav organizmu, protože masáž představuje způsob jak nejen uvolnit záda, namožené a ztuhlé svaly, zlepšení stavu své pokožky, ale i způsob aby jste se stali celkově pevnější a pružnější.

1) regenerační masáž
  • záda + šíje        60 min    600 Kč
  • nohy + hýždě   40 min    400 Kč
2) sportovní masáž
  • celé tělo                       90 min   800 Kč
  • záda + šije + ramena  60 min   600 Kč

Maséra jako zaměstnance nemáme. Náš hotel spolupracuje s externím masérem, kde se klient domluvá přímo s ním.

Kontakt: Ondřej Odehnal a jeho telefon je 731 466 465. V případě zájmu mu prosím zavolejte, nebo napište esemesku, on se vám ozve