+420 546 429 374

Masáže

 

Na masáže používám vysoko vibrační, rostlinné - živé oleje, které sama vyrábím. Tyto oleje jsou čistě přírodní, obohacené esencemi z květin a bylin rostoucích divoce v lese a na zahrádce. Patří k nim i vzácný cedrový olej ze Sibiře Anastazia, který je známý pro své léčivé účinky. Přestože jsou aromatické - bylinné oleje - nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do našeho podvědomí, uvolnit mysl a pozvednout ducha. Přivádějí nás k sobě samým a pomáhají nacházet východiska a řešení. 

 

Goldios Mantic masáž

55 min / 680 Kč  

 

Účinky této procedury pocítíme v našem těle na všech jeho úrovních - fyzické, duševní, éterické, energetické a dalších. Systém masáže je důmyslně vystavěn dle znalostí o systému fungování lidského těla jako celku a využívá přesně cílené hmaty ale i intuici kam jit a co nechat být. Pracuje jednak na fyzické úrovni těla (svaly a klouby), dále na úrovni našeho psychického a emočího vnímání a také na úrovni energie naší životní síly. Tato terapie je důležitým pomocníkem moderní doby při zvládání nemocí psychosomatického původu, jež mají svůj původ ve stresu, napětí, únavě a vyčerpání.

 

 

Energetické léčení a vyvážení čaker

55 min / 680 Kč

 

Tato technika uzdravení a vyvážení je spojena s předáním a doplněním energií skrze ruce, kde je vkládán plný a čistý záměr k uzdravení a vyvážení. Vyrovnání hladin mozkových hemisfér do rovnováhy a pročištění energetických center, merediánů až po znovu nabytí plné jasnosti stavu fyzického těla do plné čistoty zdraví a podstaty čistého bytí.

 

 

Reflexní masáž chodidel 

55 min / 680 Kč

 

Reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinějších metod alternativní medicíny. Metoda reflexní masáže chodidel vychází z poznatku, že všechna zakončení lidského těla vyúsťují do reflexních plošek, které odpovídají příslušným orgánům nebo oblastem těla. Jinými slovy, tělo se stává odolnější, vyrovnanější a po masáži má čověk pocit lehkých nohou.

 

 

Luxusni masáž pro ťehulky

55 min / 680 

 

Masáž pro ťehulky v poloze na bříšku ;-) s bio kokosovým olejem. 

 

Kraniosakrální terapie

55 min / 1.200 

Kraniosakrální harmonizace / terapie (cranio = lebka a sacrum = křížová kost) je velmi jemná metoda ovlivňující psychický i fyzický stav člověka. Techniky terapie jsou zaměřeny na nejvyšší možnou harmonizaci pulzující energie a hluboké uvolnění těla, čímž dochází k aktivaci vlastních, samoléčebných schopností těla. V terapii dochází k uvolňování fyzického napětí, starých vzpomínek a traumat uložených v těle. Nabízí také somato-emocionální uvolnění a tím osvobození se od následků minulých zranění a negativních zkušeností, které vznikají v důsledku přetížení, úrazu nebo silného emočního vypětí.

 

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ DÁRKOVÝM POUKAZEM NA MASÁŽ.

Objednávky telefonicky 778 036 138 nebo na e-mailu Golddios2015@gmail.com