+420 546 429 374

Masáže

 

GOLDIOS MANTIC MASÁŽ
55 minut / 800,-Kč  nebo  89 minut / 1.200,- Kč

Účinky této procedury pocítíme v našem těle na všech úrovních-fyzické, duševní, éterické, energetické a dalších. Systém masáže je důmyslně vystavěn dle znalostí o systému fungování lidského těla jako celku a využívá přesně cílené hmaty ale i intuici 'kam jít a co nechat být'. Pracuje jednak na fyzické úrovni těla (svaly a klouby), dále na úrovni našeho psychického a emočního vnímání a také na úrovni energie naší životní síly. Přestože jsou aromatické - bylinné oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do našeho podvědomí, uvolnit mysl a pozvednout ducha. Přivádějí nás k sobě samým a pomáhají nacházet východiska a řešení. Tato terapie je důležitým pomocníkem moderní doby při zvládání nemocí psychosomatického původu, jež mají svůj původ ve stresu, napětí, únavě a vyčerpání.


ENERGETICKÉ LÉČENÍ A VYVÁŽENÍ ČAKER
55 minut / 800,-Kč

Tato technika uzdravení a vyvážení je spojena s přednáním a doplněním energií skrze ruce, kde je vkládán plný a čistý záměr k uzdravení a vyvážení. Vyrovnání hladin mozkových hemisfér do rovnováhy a pročištění energetických center, meridánů až po znovu nabytí plné jasnosti stavu fyzického těla do plné čistoty zdraví a podstaty čistého bytí.


REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL
34 minut / 330,- Kč  nebo  55 minut / 660,-Kč

Relaxační masáž chodidel je jednou z nejúčinnějšich metod alternativní medicíny. Metoda reflexní masáže chodidel vychází z poznatku, že všechna zakončení lidského těla vyúsťují do reflexních plošek, které odpovídají příslušným orgánům nebo oblastem těla. Jinými slovy, tělo se stává odolnější, vyrovnanější a po masáži má člověk pocit lehkých nohou.


DLE DOMLUVY MOŽNO OBJEDNAT DALŠÍ DRUHY MASÁŽÍ.
Masáž klasická, reflexní nebo horkými lávovými kameny.


Objednávky telefonicky 778 036 138 nebo na e-mailu Golddios2015@gmail.com